Jdi na obsah Jdi na menu

Nový cyklus ARTE od října!

19. 9. 2019

artefiletika_zkv.jpgČeká nás osm setkání v uzavřené skupině, budeme malovat, čmárat, hrát si s barvami, lepit, snít, relaxovat, imaginovat, probouzet fantazii, poznávat sama sebe...

Každé liché pondělí od 7.10.2019 - od 18 do 21 hodin ve Spolkovém domě ve Vlašimi (Palackého náměstí 65, 258 01 Vlašim).

PŘIHLÁŠKY zasílejte na e-mail: nabarevnevlne@centrum.cz (počet míst je omezen, na první setkání je třeba se předem přihlásit)

Cena 1800,- Kč za celý cyklus (8 setkání, v ceně jsou výtvarné potřeby, káva, čaj).

S sebou: karimatku, deku na přikrytí, pohodlené oblečení.

Na setkáních budeme tvořit různými výtvarnými technikami, uvolňovat se pomocí relaxačních technik, sdílet a reflektovat svoje prožitky.

Nejsou potřeba žádné výtvarné dovednosti, znalosti, “talent“… aktivity jsou nastaveny tak, aby je plně zvládli všichni účastníci bez rozdílu zkušeností s výtvarnou činností nebo vzdělání. Důležitá je chuť tvořit a pracovat na sobě.

Podpořím vás při kreativním vyjádření vašich pocitů a prožitků při semináři tak, abyste necítili úzkost jako při školní výtvarce, ale radost a svobodu z tvoření a vlastního projevu.

Nevíte, zda je seminář pro vás ten pravý?

Přečtěte si o loňském podzimním cyklu https://www.nabarevnevlne.cz/clanky/aktuality/ohlednuti-za-podzimnim-cyklem.html

Nebo se přijďte nezávazně podívat:

  • na ukázkovou hodinu zdarma - v pondělí 23.9.2019 od 18 do 20 hodin ve Spolkovém domě ve Vlašimi
  • na první setkání - 7.10.2019 od 18 hodin

Po prvním setkání se skupina uzavírá a účastnit se mohou pouze přihlášení - z důvodu prohloubení zkušenosti, návaznosti témat i budování důvěry ve skupině.

Ráda vás uvidím a zodpovím vaše dotazy - telefonicky, e-mailem nebo osobně na prvním setkání!